Zespół LABTrace

Codziennie
działamy na
pełnych obrotach

Oferowane rozwiązania sprzętowe znajdą swoje zastosowanie m.in. w policji, straży granicznej, placówkach rządowych, obiektach wojskowych, a także w dworcach i na lotniskach
Opinie o LABTrace

Co mówią o Nas
Klienci?

Emilia Clarke
Jak tylko wirus zaczął rozprzestrzeniać się w Europie, skontaktowałem się z aptekami, dla których organizuję różne zaopatrzenia technologiczne. Zapadła decyzja o podjęciu zapobiegawczych kroków. Z tego powodu postanowiliśmy nawiązać współpracę z LABTrace. To była moja pierwsza współpraca z tą firmą, a przebiegała ona bez zarzutów. Każda ze stron o czasie wywiązała się ze swoich obowiązków. Panowie, z którymi miałem przyjemność się kontaktować, sprawnie zrealizowali moje zamówienie, a ponadto świetnie doradzili mi zakup bramki z funkcją pomiaru temperatury. Byłem niezdecydowanym klientem, nie specjalizuję się w takiej technologii, więc miałem sporo pytań, na które uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Zakupiony sprzęt jest zgodny z opisem i sprawdza się w 100%. To była bardzo dobra inwestycja.”
Zbigniew P.
Zaopatrzeniowiec Sieci Aptek
Emilia Clarke
“Tak jak pewnie większość osób, potrzebowałam jak najszybciej zaopatrzyć się w produkty przeciwwirusowe. Z racji tego, że ściśle współpracuję ze szpitalem powiatowym, zapewnienie skutecznych urządzeń prewencyjnych było moim priorytetem. Chciałam, aby przebywający tam pacjenci oraz pracownicy służby zdrowia czuli się bezpiecznie. Firmę LABTrace polecił mi mój kolega z tej samej branży. Postanowiłam spróbować nawiązać kontakt z osobami tam pracującymi i nie zawiodłam się. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo sprawnie, a obsługa mnie, jako klienta tej firmy, przebiegła w miłej, a zarazem profesjonalnej atmosferze. Urządzenia od czasu użytkowania w dalszym ciągu się sprawdzają i nie zawodzą.”
Monika Z.
Zaopatrzeniowiec Szpitala Powiatowego
Emilia Clarke
“W moim zawodzie muszę pracować szybko i skutecznie. Nie ma czasu na podejmowanie zbyt długich decyzji. Dopiero niedawno usłyszałem o LABTrace, więc miałem wątpliwości, czy firma wywiąże się w 100% ze swoich powinności. Jak się później okazało, moje obawy były zbędne. Firma zrealizowała zamówienie w taki sposób, w jaki prosiliśmy. Panowie mnie obsługujący odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, a ponadto wykazywali mocną chęć współpracy i rozwiązywania napotkanych po drodze problemów. Z pewnością to była nie pierwsza i nie ostatnia współpraca z firmą LABTrace.”
Marcin K.
Zaopatrzeniowiec Instytucji Rządowych
“W branży, w której pracuję pracownicy są mocno wystawieni na szkodliwe działanie różnych bakterii, wirusów i drobnoustrojów unoszących się w powietrzu. W czasie zagrożenia epidemiologicznego, z którym obecnie mamy do czynienia, osoby obsługujące wielkie powierzchnie sklepowe, jak i te mniejsze, są jedną z grup najbardziej zagrożonych zainfekowaniem. Aby w miarę naszych możliwości poprawić warunki pracy naszych pracowników, postanowiliśmy zakupić do sklepów urządzenia ochronne przed koronawirusem. Postawiliśmy na rozwiązania proponowane przez LABTrace. Dzięki zaawansowanej technologii, która jest trudno dzisiaj dostępna na rynku, dostajemy wiele pozytywnych opinii od pracowników, którzy w końcu mogli choć trochę odetchnąć z ulgą.”
Alicja M
Wiceprezes Sieci Sklepów Spożywczych
“Sklepy budowlane są codziennie odwiedzane przez tysiące osób. Dotychczas nie mieliśmy w ogóle możliwości kontroli naszych klientów. Było to po prostu niemożliwe do osiągnięcia, a poza tym nasi pracownicy mają inne obowiązki do wypełnienia, więc na dokładną kontrolę nie było czasu. Jako zarząd postanowiliśmy rozwiązać ten problem, ponieważ chcieliśmy zapewnić ochronę klientom, jak i pracownikom. W firmie LABTrace zamówiliśmy kilka sztuk bramek z funkcją pomiaru temperatury oraz maseczki ochronne i sterylizatory małych przedmiotów. Od momentu wprowadzenia w życie firmy wspomnianych produktów praca znów wróciła do stanu przed zagrożeniem COVID-19. Cały zespół został zaopatrzony w niezbędne środki prewencyjne, dzięki czemu mogliśmy zapanować nad chaosem. Oczywiście nie obyłoby się to bez wsparcia LABTrace. Była to jedyna firma na rynku, która w skuteczny sposób zareagowała na nasze problemy.”
Tomek B.
Członek Zarządu Sklepu Budowlanego
“W naszym zakładzie zatrudniamy tysiące osób. Ryzyko rozprzestrzenienia się tutaj koronawirusa i innych bakterii jest naprawdę wysokie. Pracownicy pracują na 3 zmiany, więc chcieliśmy zapewnić w firmie ochronę 24h/7. Wiele produktów dostępnych aktualnie na rynku posiada sfałszowane dokumenty. Zależało nam na profesjonalnych urządzeniach, które spełniają wymóg CE, a także posiadają wszelkie atesty. Tym oto sposobem natrafiliśmy na LABTrace. Wszystkie zamówione urządzenia nie dość, że bardzo dobrze sprawują się w codziennym użytku. Dodatkowo mamy pewność, że są bezpieczne i solidne, a na tym najbardziej nam zależało. W trakcie współpracy z firmą LABTrace wystąpiła tylko jedna, mała trudność, ale została ona w szybki sposób rozwiązana, co tylko świadczy o wysokiej jakości usług proponowanych przez właściciela LABTrace.”
Natalia W.
Wiceprezes Zakładu Produkującego
“Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić LABTrace. Ze względu na pandemie koronawirusa, chciałem zapewnić możliwie jak największe bezpieczeństwo pracy w mojej firmie. Dlatego zdecydowałem się nawiązać współpracę z LABTrace. Zakupiłem maseczki ochronne oraz kamerę termowizyjną dla moich pracowników. Wszystkie zakupione produkty przyszły w spodziewanym terminie. Nie znalazłem żadnych wad produkcyjnych, więc szczerze polecam usługi tej firmy.”
Kamil U.
Prezes Firmy Transportowej