Oferta dedykowana

Dla policji i służb porządkowych

Czas zagrożenia epidemiologicznego wymaga wzmożonych działań ze strony policji, straży miejskiej i pozostałych służb porządku publicznego. Dbanie o bezpieczeństwo obywateli w tym trudnym dla wszystkich okresie wymaga zastosowania skutecznych narzędzi umożliwiających m.in. szybką kontrolę stanu zdrowia. LABTrace posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe do walki z epidemią koronawirusa. Pozwolą na efektywne i bezpieczne kontrolowanie osób przebywających na kwarantannie oraz pilnowanie, aby pozostała część społeczeństwa stosowała się do zaleceń stosowanych w celu zwiększenia bezpieczeństwa na czas kwarantanny. Skuteczne maski ochronne, kamery termowizyjne do pomiaru temperatury czy sterylizatory do niewielkich urządzeń – w LABTrace znajduje się wszystko, co niezbędne dla służb mundurowych.

Bezkontaktowy termometr

Możliwość szybkiego pomiaru temperatury w kontekście pracy policjantów i straży miejskiej jest szczególnie istotna. Kontrola obywateli w wydzielonych obszarach lub sprawdzanie osób przebywających na kwarantannie będzie ułatwione dzięki termometrowi elektronicznemu. Urządzenie zapewnia bezkontaktowe badanie – wystarczy zbliżyć je do czoła na odległość 3-5 cm, aby uzyskać wynik obrazowany przez zmieniające się barwy na wyświetlaczu. Dzięki łatwej obsłudze i szybkości działania jest to idealne narzędzie również dla straży granicznej, gdzie przeprowadzanie szybkich badań jest szczególnie istotne.

Sterylizator UV VMAX

Koronawirus jest niebezpieczny nie tylko ze względu na wysoki stopień zaraźliwości, lecz również na zdolność utrzymywania się na powierzchni od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin, w zależności od materiału. Dlatego tak ważna jest regularna dezynfekcja smartfonów oraz innych drobnych urządzeń codziennego użytku. W przypadku służb porządku publicznego dbanie o higienę pracy jest tym bardziej istotne dla bezpieczeństwa wszystkich obywateli. Sterylizator UV VMAX dzięki silnej lampie UV usunie nawet do 99,9% wszelkich bakterii i wirusów osiadających na telefonie komórkowym, długopisie lub innym niewielkim przedmiocie. Sterylizacja trwa zaledwie kilka minut, co pozwala ma częste użytkowanie.

Maska ochronna N95

Maska ochronna jest podstawowym środkiem prewencyjnym zapewniającym wysoką ochronę przed koronawirusem. Używanie ich np. przez funkcjonariuszy policji jest szczególnie wskazane, biorąc pod uwagę konieczność częstego kontaktu z drugim człowiekiem. Policjanci narażeni są na zarażenie podczas patroli, kontrolowania osób przebywających na kwarantannie i w trakcie rozmów ze świadkami zdarzenia lub podejrzanymi. W ofercie LABTrace znajdują się maski z filtrem N95, który zapewnia wysoki stopień ochrony – przefiltruje nawet do 95% wszystkich szkodliwych cząsteczek w powietrzu. Z kolei trójwarstwowe półmaski z wygodnego, ułatwiającego oddychanie materiału świetnie sprawdzą się w stacjonarnej pracy np. w dyspozytorni.

Maska z filtrem

Jednorazowa półmaska

Jeżeli Twoja sytuacja zawodowa wymaga częstego kontaktu z drugim człowiekiem, warto pomyśleć o zestawie jednorazowych półmasek ochronnych. Trójwarstwowy materiał daje skuteczną ochronę przed drobnoustrojami, natomiast ergonomiczny kształt z łatwością dopasuje się do Twojej twarzy. Nawet wielogodzinne korzystanie z maski nie będzie dla Ciebie uciążliwe.

Bramki z funkcją bezdotykowego pomiaru temperatury

Bramki detekcyjne z czujnikiem podczerwieni stanowią niezbędne zabezpieczenie, które przyda się wojsku, policji oraz wszelkim innym służbom porządku publicznego. Zainstalowanie bramki zapewnia szybką i skuteczną kontrolę temperatury każdego interesanta lub funkcjonariusza. Urządzenia mogą okazać się pomocne także w zakładach karnych i aresztach. W ofercie LABTrace znajdują się dwa modele – UB500-T z dodatkową funkcją wykrywania metali, a także SE-1008 cechujący się solidną konstrukcją i szybkością dokonywanych pomiarów – potencjalnie nawet 70 osób na minutę. Proces pomiaru w obu modelach odbywa się w sposób bezkontaktowy, co ma szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa. Licznik przejść i alarmów ułatwi sporządzenie raportów i sprawozdań z przeprowadzonych kontroli.

Kamera termowizyjna UT-160Hi - bezkontaktowy pomiar temperatury

Korzystanie z kamery termowizyjnej UT-160Hi ma szerokie zastosowanie w czasie epidemii. Ułatwia pracę na posterunkach policji dzięki możliwości precyzyjnego pomiaru temperatury (nawet poszczególnych miejsc na ciele) osób zatrzymanych, interesantów i samych funkcjonariuszy. Konieczność pracy w terenie niesie ze sobą ryzyko zarażenia, nawet pomimo podjęcia niezbędnych środków ostrożności. Dlatego tak ważne jest posiadanie urządzenia umożliwiającego szybkie zweryfikowanie stanu zdrowia współpracowników. Kamera UT-160Hi to zaawansowany sprzęt, który można obsłużyć ręcznie lub zamocować na statywie i obsługiwać z poziomu komputera.